Heimdal Fotball

Lag og trenere

Lag og trenere
Lag Funksj. Fornavn Etternavn Telefon E-post adresse
SL Sportslig Leder Christian Sæter Moen 41269604 christian_smoen@hotmail.com
G2012 Trener Oskar Waade-Eriksen 92041194 oskeri@yahoo.no
Trener Tor Erik B. Aune 94177851 tor.aune@asko.no
Trener Thomas Solheim Johnsen 46945331 thomas.johnsen82@icloud.com
Trener Svein Bjerke 92020937 svein.h.bjerke@gmail.com
F.kontakt Kathrine Markussen 48230448 kathrine.markussen@metsagroup.com
F.kontakt Katrine Waade-Eriksen 93463820 katwaade@yahoo.no
J2012 Trener Unni Lehn unnilehn@hotmail.com
Trener Steffen Sandvær steffensandvar76@gmail.com
Trener Marthe Vårhus Åsen marthe28@hotmail.com
Trener Eldbjørg Straume eldbjorg.straume@gmail.com
F.kontakt Stine TM Wold stinewold@me.com
J2011 Trener Anders Nordli 45061530 annordli@gmail.com
Oppmann Anita Moan 48164567 anita.moan@hotmail.com
Oppmann Roger Søbstad 95759039 roger_sobstad@hotmail.com
G2011 Trener Hans Erik Olufsen 99242770 hans_eriko@hotmail.com
Trener Stian Thorsø stian.thorso@sweco.no
Trener Ragnar T. Dahle
Trener Aleksandar Ljubojevic
Hj.trener Thomas Røed 91382628 roed.thomas@gmail.com
Hj.trener Per Aspli
Hj.trener Christopher Magnussen christopher260887@gmail.com
F.kontakt Hanne Svarlien hanne@svarlien.no
J2010 Trener Jørn Ove Asklund 92259858 jorn.o.asklund@ntnu.no
Ass.trener Alf Strøm alf.strom@online.no
F.kontakt Lars Erik Bjørnli 95250733 larsbjornli@yahoo.no
G2010 Trener Albert Rødal 91112284 aqv@trondheim.kommune.no
Trener Thomas Hoel 90108327 thomas.hoel@stolav.no
Trener Widar Lian 47645002 widarli@online.no
Oppmann Lene Rimala 91245559 lene@kaarvands.no
G2009 Trener Terje Reitaas 90752968 terje.reitaas@sintef.no
F.kontakt Frode Jensen 40516091 frode.jensen@hotmail.no
Trener Ellef Bakken 92662267 ellefb@hotmail.com
Trener Tage Flatval 90835496 tage.flatval@politiet.no
Trener Jomar Svankild svjom@hotmail.com
Trener Ketil Haugen ketilh@hotmail.com
Oppmann Vivian Svankild 95831888 vivian.svankild@hotmail.no
J2009 Trener Runar Aakvik 90416621 runar@grontvedt.no
Trener Steffen Sandvær 90099762 steffensandvar76@gmail.com
F.kontakt Hanne Svarlien hanne@svarlien.no
G2008 Trener Stian Thorsø 99705421 stian.thorso@nordbohus.no
Trener Inge Åsen 97111972 inge.asen@ntebb.no
Trener Atle Knudsen 41060178 atleknudsen@hotmail.com
Trener Ragnar T. Dahle
Trener Anders Wolden thewolden@gmail.com
Trener Bjørn Kottum bjorn.kottum@rbk.no
Trener Håvard Lislien hlislien@hotmail.com
F.kontakt Magnus Øya 45281794 magnus.oyan@stolav.no
Kasserer Monica T. Dahle 93642604
G2007 Trener Einar Lohse 92017055 einar.lohse@gmail.com
Trener Kåre Nilsen 99537998 kaanilsen@hotmail.com
Trener Ståle Risem-Johansen 90208578 stale@risem-johansen.no
Ass.trener Magnus Sætereng 90162711 magnussetereng@hotmail.com
F.kontakt Renate Lindstad 93068640 renate.flenstad@gmail.com
J2006 Trener Geir Arne geirarnr@online.no
F.kontakt Marit Stuedahl maritstuedahl@hotmail.com
G2006 Trener Tage Flatval 90835496 tage.flatval@politiet.no
Trener Frank Tangvik 92696269 frank@kulinarum.no
Trener Gisle Selnes 91588912 gisle.selnes@gmail.com
Trener Fabien Champay
F.kontakt Torun Soknes 92617596 torun.soknes@gmail.com
F.kontakt Bente Eidstumo 91573566 be-jeei@hotmail.com
G2005 Trener Lars Almås 93438033 lars1966@online.no
Trener Steinar Engh 9135611 steinar@engh.priv.no
Ass.trener Bernhard Berg 40400654 bernhard.berg@olafhansen.no
Ass.trener Kenneth Munkvold 94811369 kenneth.munkvold@vedum.no
F.kontakt Berit Leinsvang 97707644 berit.leinsvang@rise-pfi.no
F.kontakt Trude Wikdahl trudews@online.no
J2005 Trener Kjell Grove 95837433 kjellgrove@gmail.com
Trener Lars Sveås lars.m.sveaas@gmail.com
F.kontakt Siv M. Fallrø 93055167 siv.fallro@live.no
G2004 Trener Frode Aalberg 95869626 froaalb@online.no
F.kontakt Einar Arne Skive einar.arne.skive@effektus.no
G16 Trener Frank Blix 95871257 frank@roskaft.no
Trener Ronny Sundberg 98841759 ronny.sundberg@lovenskiold.no
F.kontakt Christine Roll Stav christinerollstav@gmail.com
J17 Trener Lise Haugen Smistad 90216413 lise_smistad@hotmail.com
Trener Marthe Venås Berg m_berg94@hotmail.com
F.kontakt Eirik Grøseth 99535030 eirik@haboindustribeslag.no
J19 Trener Sverre Johansen 99278170 sverre-johansen@outlook.com
F.kontakt Vegard Rygg 93437703 vegard.rygg@teekay.com
G19 Trener Christian Sæther Moen 41269604 christian_smoen@hotmail.com
Kvinner Trener Sverre Johansen 99278170 sverre-johansen@outlook.com
Trener Andreas Bolland 98090601 andreas.bolland@vintervoll.no
Menn Trener Roar Hansen 46942612 roaha@trondelagfylke.no
Trener Pål Kenneth Lundereng 91739855 paal.lundereng@gmail.com
Trener Ketil Eggan 99357902 eggan8@hotmail.com
6. div Trener Robert Voldhagen Ellingsen robert_fulham@hotmail.com

HEIMDAL FOTBALL

Vestre Rosten 4

7072 HEIMDAL

kontoret@heimdal-fotball.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift